Our product range includes a wide range of aac block ., 6 inch aac block 600x200x150 and 9 inch aac block 600x200x230.
₹ 46 / Piece Get Latest Price
| Size | 5 in x 3 in x 2 in |
| Color | Red |
| Shape | Cubical |
| Design | Hollow |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 68 / Piece Get Latest Price
| Size | 5 in x 3 in x 2 in |
| Color | Red |
| Shape | Cubical |
| Design | Hollow |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 103 / Piece Get Latest Price
| Size | 625 x 240 x 200 mm |
| Color | Grey |
| Shape | Rectangular |
| Design | Hollow |
| Country of Origin | Made in India |
Sathiamoorthi Kannan (Proprietor)
Sri Jeyam Bricks
No 23A, Yadhaval Street
Pallavaram, Chennai - 600043, Tamil Nadu, India